אייפון 10 , המכשיר שמשגע את העולם. לקחנו לבדיקה ומצאנו מכשיר מדהים עם חומרה אדירה, האם המעבר מאנדרואיד הפך לנו לכל כך קל?

רשתות חברתיות

קראתם את המאמר על האינסטגרם?  אם לא אז אחרי המאמר הזה תקראו אותו. במאמר כתוב שחייבים שיהיו לכם צילומים איכותיים כדי למשוך עוקבים ולייקים. בשביל צילומים איכותיים צריך מצלמה טובה.

בתחום התמונות, אייפון x מספק 2 מצלמות של 12 מגה פיקסל כל אחת. יש זום אופטי כפול 2. המצלמות בהחלט מספקות תמונות חדות.

מצלמת הסלפי היא לא מהטובות ביותר מבחינת חדות אך היא מספקת אפקט פורטרט מעולה שמאפשר לכם ליצור  צבעים שונים לרקע של הצילום שלכם, ברגע הצילום. זה נחמד מאוד ומאפשר לכם להפוך יום סגרירי קודר ליום שמש חם ונעים.

צילום הוידאו הוא של 60 פריים בשנייה שזה מאוד טוב. גם צילום של עצמכם תוך כדי תנועה בסלפי הוא חד. יש מייצב אופטי כך שהמצלמה לא תרעד יותר מדי שתלכו, תרוצו, או תקפצו. יש גם אפשרות לשלוח לחברים צילום של 12 סוגי  אימוז'י שמחקים את הבעות הפנים שלכם. זה מגניב, זה אדיר ואם מישהו הצחיק אתכם או הרגיז אתכם, תשלחו לו אימוז'י שאומר מה אתם מרגישים.

סרטים ומשחקים:

המסך באייפון x הוא מסך 5.8 אינץ' עם רזולוציה חדה מאוד שמציגה תמונה חלקה מאוד. יש דבר שחלק מהאנשים מאוד לא אוהבים, ולחלק מהאנשים לא אכפת, וזה החריץ בקצה העליון של המסך. החריץ קצת שובר את התמונה שהיא מקצה לקצה, יש אפשרות להפוך את הקצה העליון לשחור, כך שזה לא מורגש. אם זה מפריע לכם או לא, אתם תחליטו.

האחסון של המכשיר הוא קצת מבאס. יש גרסה זולה יותר של 64 GB שכיום זה כבר לא מספיק וגרסה הרבה יותר יקרה של 256 GB שזה אמנם מספיק אבל אין אפשרות לשים עוד כרטיס זיכרון כך שאם מלאתם את האחסון של האייפון תצטרכו להצטמצם או להחליף אותו.

המעבד הוא שש ליבות בתדר מרבי של 2.5 GHZ זה מעבד חזק, מהיר ואמין שלא עושה בעיות. גם השמע טוב, חזק וברור.  

כל המפרט של המכשיר גורם לכך שהמכשיר בהחלט נותן ביצועים טובים למי שרוצה לראות בו סרטים ולשחק משחקים מכל הסוגים.

נוחות שימוש:

באייפון 10 יש קטע שצריך לגלול למעלה את הפיצ'רים כך שהם יזוזו ממקום למקום ויהיה אפשר להגיע לכל מקום שתירצו באייפון. זה חידוש מהאייפון 7 וצריך להתרגל אליו.  יש מי שימצא את זה נוח ויש מי שישנא את זה, כל איש ובחירתו הוא.

בניגוד למכשירי האנדרואיד, שבהם המכשיר נבנה בשביל האנדרואיד, מערכת ההפעלה של אפל נבנתה במיוחד למכשירים של אפל. מערכת ההפעלה IOS 11 שהיא מערכת חדשה שזזה מהר ובקלות.   בנוסף, כל אפליקציה שמכבדת את עצמה, מתעדכנת מהר כך שתוכל לעבוד באייפון, כך שלא תהיו מקופחים לעומת בעלי מכשירי האנדרואיד.

באייפון אין זיהוי טביעת אצבע אלא זיהוי פנים. בזיהוי הראשוני תצטרכו קצת לעשות התעמלות עם הראש אבל בהמשך הזיהוי עובד חלק ומהר.

למכשיר אין C-USB שזה מבאס כי צריך לקנות לו כבל מיוחד, שזה סתם עוד כסף. אין לו גם שקע לאוזניות כך שתצטרכו להסתפק באוזניות אלחוטיות של בלוטוס.

הסוללה היא 2716 מיליאמפר שזה נמוך יחסית היום, יש מכשירים עם סוללה בהחלט יותר חזקה.

סיכום, גרסת ה-256 GB של אייפון 10 תעלה לכם בערך 3,600 ש"ח והיא מספקת לאוהבי אפל מכשיר חדש וטוב שיענה על כל צרכיהם. אם אתם לא אוהבי אפל, לא בטוח שזה המכשיר שיגרום לכם לעבור חברה.

מקווים שנהניתם , לסקירות נוספות על הסמארטפונים הפופולרים היום כנסו לעמוד מאמרים

 

Leave a Comment