אז מה הביאה לנו סמסונג במכשיר הדגל החדש שלה? מצלמה מקצועית, מערכת הפעלה מותאמת סמסונג על בסיס אנדואיד ונתונים מרשימים במיוחד – Samsung s10 יצאנו לבדוק

 

רשתות חברתיות:

כפי שאמרנו במאמר על האינסטגרם, אותו אתם מוזמנים לקרוא באתר, אין שני לצילום איכותי. בשביל צילום איכותי חייבים מצלמה איכותית.

הגלקסי 10S מספק צילום איכותי עם מערכת מצלמות הכוללת, שתי מצלמות של 12 מגה פיקסל ומצלמה אחת של 16 מגה פיקסל. הזום הוא כפול 2. מבחינת צילום תמונות סטילס המצלמות בהחלט מספקות תמונות יפות ואיכותיות.

מצלמות הסלפי של ה-10S הן מיוחדות. יש מצלמת סלפי רגילה וטובה של 10 מגה פיקסל ויש מצלמת בוקה של 8 מגה פיקסל. מה זה בוקה? אפשרות לצלם את הפרצוף שלנו שיהיה חד והרקע יהיה מטושטש. למשל אם התאפרת והסתרקת ואת רוצה להראות את הפנים שלך לכולם אבל לא רוצה להראות את הבלאגן בחדר. בדיוק בשביל זה המציאו צילום בוקה. 

מצלמת הוידאו היא UHD 4K (3840 x 2160) שזה מצלמה מצוינת שמספקת תמונה חדה ובהירה. בנוסף יש מייצב תנועה אופטית למניעת רעידות המצלמה בעת תזוזה. למצלמה יש גם צילום סופר סלואו מושן במהירות של 960 שיראה בדיוק איך מקפיצים כדור על הרגל.

משחקים וסרטים:

מבחינת מסך, ה-10S נותן לכם מסך של 6.1 אינץ' וה-10S פלוס נותן לכם מסך של 6.4 אינץ'. הרזולוציה במסך היא 3040 x 1440 (Quad HD+) שזאת רזולוציה חדה ויפה מאוד, אידיאלית למשחקים וסרטים. השמע הוא סטריאופוני, חזק ומתאים לשמוע מוזיקה, דיבורים יריות, פיצוצים ועוד.

מכירים את זה שאתם הולכים מאחורי האויב שלכם עם הרובה שמים עליו את הכוונת, מתכוננים לירות והפלאפון נתקע או עד שיוצאת ירייה יוצאת לכם הנשמה. זה כי הפלאפון שלכם סתום, כי אין לו מספיק אחסון, והמעבד שלו לא אמין ואיטי.

בשביל האחסון יש לגלקסי אחסון פנימי של 128 GB עם 8 GB תפעולי והשאר בשבילכם. אם אתם רוצים להוסיף עוד אחסון, יש אפשרות להוסיף אחסון חיצוני של עד 512 GB, כך שבאמת תצטרכו להתאמץ מאוד למלא את הפלאפון עד הסוף. המעבד של ה-10S הוא Octa-Core, אמין, מהיר וחזק שלא עושה שום בעיות של איטיות ותקיעות מעצבנות. 

הסוללה חזקה מאוד, כ-3400 מיליאמפר ב-10S הרגיל ו-4000 מיליאמפר ב-10S פלוס. זוהי סוללה חזקה מאוד שתיתן לכם יום שלם של שימוש אינטנסיבי שבסופו תוכלו להטעין את הפלאפון במהירות ולהמשיך להשתמש בו. יש גם טעינה אלחוטית ואפשרות לתת לחבר סוללה כדי שיוכל להמשיך לשחק אתכם.

נוחות שימוש:

מערכת ההפעלה של הגלקסי 10S היא אנדרואיד  9  שעליה הולבש הממשק של גלקסי ה-Oneui . זה ממשק נוח למשתמש, תוכלו למצוא  בקלות כל מה שתצטרכו בו. כל האפליקציות שלכם ייפתחו מהר ובלי בעיות.

למכשיר יש מקום לכרטיס סים, C-USB ושקע לאוזניות הכבל הישנות והטובות. אפשר כמובן גם אוזניות אלחוטיות, סמסונג לא חיים בעבר.  חיישן טביעת האצבע נוח ואמין.

סיכום גרסת ה-10S תעלה לכם כמעט 3,500 ש"ח וגרסת הפלוס תעלה כמעט 3,800 ש"ח. המחיר סביר לשאר המתחרות. בעבור מה ששילמתם תקבלו סוס עבודה חזק, אמין ומהיר שייתן לכם מענה על כל הצרכים, כפי שסמסונג יודעת לספק.

 מקווה שנהניתם מהמאמר. אתם מוזמנים לקרוא באתר מאמרים נוספים על המתחרים של הגלקסי 10S, ה-Pro 30P של וואווי והאייפון 10 של אפל.

 

Leave a Comment