הגדלת כמות העוקבים- הסודות

social-media-640543_1920

האשטגים

 

הכלי הכי חשוב שצריכים להשתמש בו כדי לקבל חשיפה הוא האשטאגים. מותר לכם להפיץ את התוכן שלכם לעד 30 האשטגים, ומאוד מומלץ להשתמש בכולם. כדי שתדעו לבחור איזה האשטגים לתייג את התמונה או הסרטון שלכם, כדאי לכם קודם כל להתמקד בקהל היעד שאליו אתם רוצים לפרסם את העסק שלכם ולעשות האשטגים הקשורים לנושא. למשל אם יש לכם עסק של מכירת בגדים וצלמתם שמלה, תתייגו האשטאג שמלות, בגדי נשים, בגדים יפים, בגדי ערב ועוד. בצורה כזאת תחשפו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.

כלי מאוד טוב שיעזור לכם להתמקד בהאשטגים וישדרג לכם את חשבון האינסטגרם הוא הפיכת החשבון שלכם לחשבון עסקי. אין שום שינוי חיצוני ושום סכום שאתם צריכים לשלם על מנת להפוך את החשבון שלכם לעסקי, העוקבים שלכם לא יבחינו בהבדל. מה שייתן לכם חשבון עסקי הוא הרבה מידע על העוקבים שלכם, למשל מיקום של העוקבים, גילאים, האם יש יותר  גברים או נשים ועוד מידע רב שיעזור לכם למקד את התוכן שלכם לקהל היעד או יעזור לכם לשנות תוכן על מנת להרחיב את מאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

הסטורי

 

הסטורי זה בעצם העלאת תמונה או סרטון של 15 שניות שנעלמים אחרי 24 שעות. היתרון המרכזי של הסטורי הוא שהסטורי שאתם מפרסמים מופיע בחמשת התמונות הראשונות של העוקבים שלכם, כך שיש לחשבון שלכם חשיפה רבה יותר לעוקבים מאשר חשבונות אחרים. הסטורי גם מאפשר לכם ליצור כל יום מחדש תוכן מרענן שיוסיף עניין לחשבון שלכם, ועניין מוסיף עוקבים.

הסטורי הוא התעסקות יומיומית בהעלאת תכנים ומענה לעוקבים שהגיבו לתכנים שהעלתם. חשוב להעלות את הסטורי בשעות קבועות, כך שהעוקבים ידעו מתי לצפות לכם ולגשת לנייד כדי שיוכלו לראות מה חדש בחשבון שלכם.  לא להעלות יותר משלוש תכנים ביום, כי זה מעיק ומבריח עוקבים.

התמונות והסרטונים בסטורי חייבים להיות מאוד איכותיים ומושקעים, מה שמוביל אותי לתוכנות ואפליקציות לעריכת תמונות, שכל מי שיש חשבון אינסטגרם ומכבד את עצמו ישתמש בהם.

 

תוכנות ואפליקציות לסידור ועריכת תמונות

 

ישנם הרבה מאוד תוכנות ואפליקציות שאיתן אפשר להשתמש על מנת לשפר את התמונות באינסטגרם. אני אתן לכם שלוש דוגמאות.

 

אפליקציית פריביו (Perivio Application). אפליקצייה זו מאפשרת לכם לסדר את האלבום שלכם כך שתוכלו לתזמן יותר בקלות את מה שאתם רוצים לפרסם. דבר זה טוב אם אתם רוצים להקדיש יום בשבוע לצילומי אינסטגרם ולאחר מכן להעלות כל יום צילום חדש, כאשר האפליקציה עוזרת לכם לעשות סדר בתמונות.

אפליקציית Unfold. אפליקצייה זו היא בעצם טמפלטים בכל מני צורת שמאפשרים לכם לשלב תמונות וטקסט בצורה מגניבה מאוד שתמשוך עליכם עוקבים.

Lightroom. זוהי בעצם תוכנת עריכת תמונות שהיא גם אפליקציה וגם תוכנת מחשב, כאשר אפשר לסנכרן בין המחשב לנייד ולהעביר את התמונות מהנייד למחשב ולערוך אותן במחשב, שזה יותר טוב ויותר פשוט. תוכנה זו היא פשוטה לתפעול והיא יודעת להוציא תמונות מושלמות בלי הרבה מאמץ.

 

אלה היו שלוש האפליקציות שדנתי עליהם, כחלק מהשירות שלנו על טכנולוגיה ודיגיטל שעוזרים לעסקים שלכם לפרוח. אתם מוזמנים להמשיך לגלוש באתר ולקבל הרבה מאוד מידע שימושי ומעניין שיסייע מאוד לעסק ולחיים שלכם.

Leave a Comment