אינסטגרם – הגדלת עוקבים בעזרת כלים טכנולוגיים

instagram-1372870_1920

 

אינסטגרם – האפליקציה ששינתה את חיי כולנו, שהפכה מאפליקציה שמציגה תמונות של מאכלים לכזו שמיליוני, אם לא עשרות מיליוני אנשים מתפרנסים ממנה.

תכנים ממומנים, בין אם באופן מודע ובין אם לא, הפכו נחלת הכלל בכל עמוד אינסטגרם העולה מעל 10,000 עוקבים.

דוגמניות, אנשי עסקים, בעלי עסקים ואפילו סתם אנשים שרוצים לעשות כסף קל דרך המכשיר הסלולרי שלהם, מוצאים את עצמם מבלים שעות על גבי שעות בצילום, עריכה, עיצוב ועבודה עד להעלאת התמונה הסופית אותה אנו רואים כאשר אנו גוללים ב"פיד", ללא שמץ של מושג כמה עבודה ושעות עמדו מאחוריה.

אינסטגרם מוכר לכולנו חיים יפים, קלים, צבעוניים, ערוכים היטב ובעיקר ממומנים ללא ידיעתנו.

רוצים גם?

אז מה בעצם צריך לעשות כדי להפוך לחלק מהעולם הוירטואלי? כדי לעלות את מספר העוקבים, לקבל כסף על העלאת מוצרים לסטורי, לקבל ערימות של מתנות ובעצם לחיות חיים של "כוכב אינסטגרם"?

אם בעבר כל מה שהיה צריך לעשות זה למצוא את ההאשטגים הנכונים, להעלות כמה תמונות ומספר העוקבים היה מתחיל לעלות, הרי היום כשהתחרות כל כך גבוהה, המצב שונה לחלוטין. כבר לא מספיק תוכן מעניין או האשטג מטורף, שכן התמונה ככל הנראה תיבלע בתוך מיליוני התמונות המתויגות בכל רגע נתון.

אז מה כן אפשר לעשות?

מרבית כוכבי האינסטגרם החדשים התחילו את דרכם באמצעות ביצוע "עוקב" או בשמו המקורי follow, לסוג מסוים של אנשים, בכמות גדולה מאוד (כמה אלפים ביום) אשר מתעניינים באותם תחומי עניין שלהם, או בתחומים אותם הם רוצים לקדם, ואשר בתחום העניין הזה עוסק עמוד האינסטגרם של האדם שמעוניין להגדיל את מספר העוקבים שלו, יצרו סוג של באז יחד עם שילוב האשטגים רלוונטיים ולייקים לתמונות רלוונטיות והצליחו להעלות את מספר העוקבים שלהם – זו עבודה לכל דבר, ועבודה קשה, אך לרוב מניבה תוצאות טובות ואיכותיות ומתאימה לאסרטיביים שבינינו.

עבודה יותר קלה היא קניית עוקבים. יוצרים עמוד מעניין, משתמשים בהאשטגים רלוונטיים ולאחר קניית כמות מסוימת של עוקבים, על מנת למנוע נטישה מאסיבית, דואגים לתחזק את העמוד מדי יום, כל כמה שעות, בין אם בהעלאת תמונות, העלאת "סטורים" באופן תדיר וכן פרגון לעוקבים שלך בלייקים חזרה ואולי אפילו בעוקב. כל מה שיעזור לעוקבים שלך לשמור על עניין כלפיך וכלפי עמוד האינסטגרם המתפתח שלך.

שינוי הפרופיל שלכם לפרופיל עסקי, ייתן לכם את האופציה לעקוב אחרי סטטיסטיקות שאינסטגרם יוצר עבורכם. למשל, מי העוקבים שלכם? מה טווח הגילאים? היכן הם גרים? באיזו עיר? באיזו מדינה? כמה פעמים צפו לכם בסטורי? האם מדפדפים את ה"סטורים" שלכם או שמא מתעכבים עליהם ואפילו צופים בהם שוב?

כל אלו ייתנו לכם אינדיקציה לניהול עמוד אינסטגרם פעיל, ממיר ואפילו כלכלי למדי. אז קדימה, צאו לדרך.

2 Comments

 1. אליזבט בקייב מימון on May 18, 2019 at 11:13 am

  אני רוצה להצליח יותר בפיד שלי

  • edabu on May 18, 2019 at 7:26 pm

   היי אליזבט.
   אנחנו עובדים על מדריכים כאלה ממש עכשיו והם יפוסמו בקרוב

Leave a Comment