כיום, לא ניתן  לדבר על אינסטגרם בלי לדבר על הסטורי.  הפיד של האינסטגרם כבר לא מה שהיה פעם וכיום הרבה פחות נחמד לשוטט בו. האלגוריתם החדש שעשו באינסטגרם והמודעות בתשלום עושים בלגן בסדר הכרונולוגי של המודעות, כך שלא ניתן לדעת מה פורסם ומתי פורסם. זה באסה כי זה מקשה על יצירת עוקבים חדשים, שלא מצליחים למצוא את התוכן שפרסמתם.

 

בשביל להשיג עוד עוקבים, למרות האלגוריתם החדש של אינסטגרם,  הסטורי מתחיל להיות הרבה יותר חשוב, אפילו יותר חשוב מהפיד. נכון, שלא כמו בעבר, הסטורי כבר לא כל כך אמיתי, ולא מספר את סיפור חייהם של אנשים, אבל עדיין יש לו את הקסם שמעורר את סקרנותם של אנשים, לראות מה אנשים אחרים פרסמו.  

הרבה מאוד משתמשי אינסטגרם משתמשים בסטורי כדי לשווק את העסק שלהם. הסטורי מאפשר לתת להרבה אנשים אפשרות להביט אל מאחורי הקלעים של העסק, למשל איך אופים לחמניות במאפייה, וזאת כדי להראות כמה מושקע ויפה העסק שלכם.

 

הסטורי גם משמש להוספת קישורים לאתר האינטרנט של העסק. האלגוריתם של אינסטגרם מפקח על כל מה שאתם מקבלים בסטורי שלכם, וכל אינטראקציה שאתם עושים עם משתמשים אחרים, למשל הודעות פרטיות שאתם מקבלים בעקבות הסטורי שלכם או שמשתמש משתף את הסטורי שלכם למשתמש אחר. המסקנה היא פשוטה, ככל שהסטורי שלכם יהיה יותר מעניין, כך יותר אנשים ייחשפו אליו, וכך יהיו לעסק שלכם יותר לקוחות פוטנציאליים.

 

ערכתי בשבילכם היכרות עם כמה אפליקציות שיעזרו לסטורי שלכם להיות הרבה יותר טוב.

Lightroom CC

האפליקציה הזאת מאפשרת עריכה של  כל התמונות שלכם בתוכנת Adobe Lightroom  שהיא תוכנה קלה ומעולה לשימוש, בין אם מדובר בשימוש בתוכנה דרך המחשב או באפליקציה של התוכנה דרך הסמארטפון. התוכנה מאפשרת לערוך כל צילום כך שהתאורה והאווירה של התמונה ייראו מושלמים. בנוסף, התוכנה מאפשרת יצירה של מראה אחיד של צבעים לתמונה.

 

ניתן להוריד את אפליקציית, Lightroom CC, חינם. ישנם פיצ'רים בתשלום שהם מאוד חשובים, למשל עריכת קבצי Raw  ואפשרות  לסנכרן את האפליקציה, שנמצאת בסמארטפון, עם המחשב. התשלום נעשה באמצעו מנוי פרימיום שניתן לרכוש במחיר סמלי באתר Adobe CC.

 

8mm Vintage Camera

 

האפליקציה הזאת היא לחובבי הוינטאג׳. האפליקציה מאפשרת הוספה של  אפקטים שמייצרים מראה רטרו לכל קטעי הסרטונים שיש לכם בסמארטפון.  יש גם אפשרות  לצלם את הקטעים של הסרטונים  עם האפקטים דרך האפליקציה באופן ישיר והם ישמרו אוטומטית בספריית התמונות שלכם.  ישנם שני סוגי אפקטים באפליקציה שהם נקבעים ע"י סוג העדשה וסרט הצילום. לכל סוג של אפקט ישנן מספר אפשרויות משחק כך שתוכלו לעצב את התמונה בצורה שהכי תאהבו.

 

יש אפשרות לבחור את הסאונד של קטעי הסרטונים שאתם מצלמים. יש אפשרות לעשות את הסאונד המקורי של הסרטון, יש אפשרות לעשות בלי סאונד בכלל ויש אפשרות לעשות סאונד כמו של סרט ישן. האפליקציה גם מאפשרת לכם להחליף סוגי סאונד תוך כדי צילום, יש כאלה שיאהבו את זה ויש כאלה שיראו את זה כמיותר.

Hype Type

אפליקציה שקל מאוד וכיף מאוד להשתמש בה והיא מציעה הוספה של טקסט מונפש, שירים ומוזיקה על גבי תמונות וסרטונים.

 

מסך הפתיחה של האפליקציה נמצא על המצלמה, אבל עם אתם מעדיפים, יש אפשרות להשתמש בתמונות וסרטונים שכבר צילמתם וכבר נמצאים בגלריה שלכם. כל מה שצריך לעשות זה למשוך את המסך כלפי מעלה ולבחור איזה תמונה או סרטון להוסיף.

 

לאחר שבחרתם מה אתם רוצים מהגלריה, תוכלו להוסיף כל טקסט שתירצו, למשל את המבצע החדש של העסק שלכם. לאחר שהוספתם טקסט, תוכלו לבחור את סגנון ההנפשה והצבעוניות המוצעים באפליקציה. ישנו מבחר גדול של שירים באפליקציה שאותו תוכלו להוסיף לטקסט המונפש שכתבתם. 

 

 

Vigo Video 

עוד אפליקציה כייפית ופשוטה למשתמשים. האפליקציה נועדה לאפשר לכם  לייצר סרטונים מתמונות. אפשר גם להכין סרטוני וידאו רגילים או להכין שילוב של סרטונים ותמונות. זה טוב  למשל אם אתם רוצים להראות איך מלצר מגיש מנה במסעדה שלכם, ואתם רוצים לצלם את המנה במיוחד בתמונה .

 

לאפליקציה יש המון כלים שיאפשרו לכם לערוך את הסרטון והתמונות כך שיהיה הכי טובים בשבילכם. בין הכלים ניתן למצוא, חיתוך סרטונים, הוספה של טקסט ומוזיקה, אפשרות לעשות סלואו מושן או סרטון במהירות גבוהה. ישנם גם פילטרים ואפקטים מיוחדים שמאפשרים לכם לשנות את התאורה והרקע של הסרטונים והתמונות.

Unfold

האפליקציה, שהיא חובה לכל משתמש אינסטגרם שמכבד את עצמו, מאפשרת לייצר את התמונות והסרטונים שלכם בסטורי בצורה אלגנטית ונקייה. הדרך שבה עושים את זה היא באמצעות שימוש בתבניות אותן משלבים בסטורי וזה נותן לו  מראה אלגנטי, נקי וחלק, מה שהופך אותו להרבה יותר יפה.    

 

ישנה גרסה חינמית של האפליקציה שבה יש 25 תבניות בהירות, שאפשר לבחור בהן מתוך תקיית המדיה של האפליקציה. בנוסף, יש גם 5 פונטים יפים ונקיים במיוחד, שגם אותם אפשר לשלב בסטורי שלכם בחינם. בשביל המראה הכהה תצטרכו לשלם סכום סמלי שיפתח בעבורכם את אופציית הפרימיום שבה יש 30 תבניות כהות שבהן תוכלו להשתמש.

 

 

KiraKira+ 

רוצים להפוך את הסטורי שלכם לזוהר ונוצץ במיוחד? זאת האפליקציה בשבילכם.  

האפליקציה תהפוך את התמונות והסרטונים שלכם לזוהרים ונוצצים, כך שהם יהיו יותר מעניינים ומושכים לעין. כל מי שיש לו עסק של שמחה, למשל אולם חתונות, או מי שעושה הפעלות לילדים ורוצה להראות כמה יפה האולם, או כמה יפה המופע, האפליקציה הזאת מושלמת בשבילכם.

 

תוכלו לבחור כך שהתמונות והסרטונים יצאו זוהרים ונוצצים בעת הצילום או לבחור תמונה או סרטון מהגלריה שלכם ולשפץ אותם איך שתירצו בעזרת האפליקציה.

CutStory

כפי שאתם יודעים, אפשר לצלם בסטורי סרטונים של עד 15 שניות. לפעמים זה מציק כי מה שרציתם להגיד נחתך באמצע. בדיוק בשביל זה המציאו את האפליקציה הזאת.

 

מה שהאפליקצה הזאת עושה הוא לחתוך את הסרטון הארוך שלכם למקטעים שיאפשרו לכם להשלים את מה שרציתם לאמור בסרטון בצורה חלקה. יש אפשרות לצלם את הסרטונים ישר דרך האפליקציה או לערוך סרטונים שכבר קיימים אצלכם בגלריה. 

 

גם האפליקציה הזאת היא בחינם אבל יש סימנים שהאפליקציה משאירה שאם תירצו להוריד אותם תצטרכו לשלם כסף, בשדרוג לשירות הפרימיום. הסימנים לא נוראים בכלל, הם בפינה בצד ואפשר להדביק עליהם בקלות גיף או ציור כך שלא ירגישו בהם.  

 

עד כאן כמה אפליקציות שיעזרו לכם לשדרג את הסטורי שלכם ולחשוף את חשבון האינסטגרם שלכם לכמה שיותר עוקבים  שהם לקוחות פוטנציאליים. רוצים לקרוא עוד על אינסטגרם ועל סמארטפונים שישפרו את חשבון האינסטגרם שלכם, תישארו באתר ותיהנו מהרבה מידע שימושי וחינמי שיעזור לכם גם בחיים הפרטיים וגם בחיים העסקיים.

 

 

3 Comments

 1. לייה on May 20, 2019 at 12:01 am

  תודה על המידע בהחלט משפר את התמונות

 2. DavidLok on May 24, 2019 at 9:41 pm

  «Папиловит» — быстро и безопасно избавит от любых папиллом и бородавок.
  Наш сайт: https://lcokbhlw.bestseller-super.ru

 3. DavidLok on May 25, 2019 at 11:16 am

  «Папиловит» — быстро и безопасно избавит от любых папиллом и бородавок.
  Наш сайт: https://lcokbhlw.bestseller-super.ru

Leave a Comment